5 PLUSPUNTEN VAN DEZE DEGELIJK GEBOUWDE VILLA (TYPE SEMI-BUNGALOW) MET DIEPE, INPANDIGE GARAGE EN VOLWASSEN TUIN RONDOM
1. Toplocatie
De meest rustige plek in villawijk Eindhoven - Acht op één van de grotere, vrijgelegen percelen, met tuin en boomgaard van restaurant De Luytervelde als directe achterbuur.
2. Binnen- en buitenleven
Enigszins bescheiden aan de buitenzijde, doch groots en verrassend aan de binnenzijde, totale woonoppervlakte ruim 250 m²! Met twee dubbele tuindeuren naar het grote en beschutte terras bij de vijverpartijen in de fraaie en volledig omheinde, volwassen achtertuin.
3. Ruimte
Met twee badkamers en zes slaap-/werkkamers, waarvan de ouderlijke suite en kantoor/werkkamer op de begane grond gesitueerd, is er volop ruimte voor een (samengesteld) gezin met meerdere kinderen.
4. Parkeren
Volop parkeergelegenheid op eigen terrein en extra diepe inpandige garage, afmeting circa 9.20 x 3.60 m.
5. Centraal
Op enkele autominuten van de snelwegen A2, A50 en A58, op circa 8 autominuten van vliegveld Eindhoven en de Internationale School en op circa 10 autominuten van het NS-station Eindhoven.